Zarząd stowarzyszenia

 • Bartłomiej Michałowski

  prezes

  Współzałożyciel Stowarzyszenia Normalne Państwo. Absolwentem Wydziału Mechatroniki Politechniki Warszawskiej. W 1995 ukończył studia podyplomowe z zarządzania, finansów i marketingu w ramach Programu Copernic we Francji. W 2000 roku uzyskał dyplom z marketingu na INSEAD w Fontainebleau. W 2003 ukończył kurs o Innowacjach w Ekonomicznym Rozwoju Państw na HARVARD Kennedy School.

  Dotychczasową pracą zawodową związany był z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, Statoil, Hewlett-Packard, CISCO i Orange. Jest również ekspertem ds. nowych technologii w Instytucie Sobieskiego.

  Interesuje się ordynacjami wyborczymi i ich wpływem na rozwój społeczno-gospodarczy państw. Jest autorem dwóch książek „Czy w Polsce może być normalnie?” (MT Biznes 2004) oraz „List z przyszłości” (Czuły Barbarzyńca 2012). Żonaty, ma troje dzieci.

  Max 90 Winter Sneakerboot

 • Maciej Ślusarek

  wiceprezes
  Ukończył prawo na Uniwersytecie Warszawskim. W 2000 roku uzyskał tytuł adwokata, a następnie został wspólnikiem w kancelarii prawnej Leśnodorski, Ślusarek i Wspólnicy. Specjalizuje się w prawie własności intelektualnej. Doradza wydawnictwom książkowym, prasowym i fonograficznym. Zajmuje się również ochroną własności przemysłowej, prawem reklamy i mediów oraz prawem konkurencji.
   
  Swoją wiedzą prawniczą wspiera organizacje pozarządowe oraz młodych twórców. Współpracuje z Helsińska Fundacją Praw Człowieka i uczestniczy w jej projekcie – Programie Spraw Precedensowych. Jego starania zostały zauważone w postaci nominacji do tytułu Prawnika Pro Bono. Jest również sędzią Sądu Dyscyplinarnego przy Okręgowej Radzie Adwokackiej w Warszawie oraz Prezesem Koła Młodych przy ORA. Prowadzi wykłady z prawa reklamy na Uniwersytecie Reklamy Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.
   
  Ponadto zaangażowany jest w działalność publiczną na rzecz Stowarzyszenia Normalne Państwo, dodatkowo zasiada w Radzie fundacji Projekt Polska oraz w Radzie programowej fundacji Panoptykon. 

  Air Jordan III 3 Shoes

 • Paweł Tyszkiewicz

  wiceprezes
  Magister Filozofii. W 1991 roku ukończył kursy dyplomatyczno-konsularne i rozpoczął pracę w Ministerstwie Spraw Zagranicznych. Pełnił funkcje Konsula w Konsulacie Generalnym w Los Angeles oraz Konsula w Konsulacie Generalnym w Montrealu.
   
  Założył oraz zajmował stanowisko Dyrektora Generalnego (1996 – 2000) Polonia Cup - organizatora Mistrzostw Polski w Wyścigach Motocyklowych i importer motocykli Ducati. Następnie pracował jako manager i trener w firmach szkoleniowych Cedho i Chiltern (2000-2003). W latach 2007 – 2009 był Prezesem Rady Reklamy. Od 2005 jest członkiem zarządu Związku Kontroli Dystrybucji Prasy.
   
  Obecnie zarządza Stowarzyszeniem Agencji Reklamowych SAR, jest Prezesem Stowarzyszenia AdArtis i członkiem zarządu Europejskiego Stowarzyszenia Agencji Komunikacji Marketingowej z siedzibą w Brukseli (The European Association of Communications Agencies - EACA).

  Grande Sconto Nike Air Zoom Spiridon