SPOŁECZNE WARSZTATY PARLAMENTARNE "MŁODZI W DEMOKRACJI"
01.06.2016
Społeczne Warsztaty "Młodzi w Demokracji" w nowej odsłonie. Patronat honorowy nad projektem pełni Przewodniczący Sejmowej Komisji do Spraw Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej.
 
Obecnie pracujemy nad założeniami projektu dotyczącego organizacji wewnątrzszkolnych na przykładzie pracy samorządów uczniowskich. Patronat honorowy nad projektem pełni Przewodniczący Sejmowej Komisji Samorządu Terytorialnego i Polityki Regionalnej. Zakładamy, że program pilotażowy ruszy w II połowie 2016 roku a w jego ramach zorganizujemy 4 spotkania poświęcone roli samorządów na przykładzie działalności wybranych liceów.
 
Chcielibyśmy serdecznie zaprosić do aktywnego udziału w projekcie zarówno uczniów jak i nauczycieli zaangażowanych w pracę samorządu uczniowskiego. Celem programu jest zapoznanie uczniów z dobrymi praktykami działania samorządów oraz wymiana doświadczeń między uczniami i nauczycielami z całej Polski. 
 
 
Więcej szczegółów u koordynatorów akcji:
 
Dominik Maślanka
 
Jakub Gradziuk
 
                                                                                        
 
Warsztaty w liczbach:
 
- W latach od 2011 r. do 2015 r. odbyło się 5 edycji projektu „Młodzi w Demokracji” w ramach których przygotowano 31 warsztatów.
 
- W całym cyklu wzięło udział ponad 1800 uczniów z całej Polski
 
- do udziału w warsztatach zaprosiliśmy ponad 100 prelegentów (dziennikarzy, polityków, naukowców, przedstawiciele organizacji pozarządowych oraz samorządowców)
 
 
 

Partnerzy SPOŁECZNE WARSZTATY PARLAMENTARNE "MŁODZI W DEMOKRACJI"

Brak partnerów powiązanych z projektem.