Finanse

Sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2017
 
W czerwcu 2018 roku Zarząd Stowarzyszenia udzielił absolutorium Zarządowi i Radzie Stowarzyszenia oraz uchwalił sprawozdanie merytoryczne i finansowe za rok ubiegły. Sprawozdania dostępne są poniżej.
 
Sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2016
 
W czerwcu 2017 roku Zarząd Stowarzyszenia udzielił absolutorium Zarządowi i Komisji Rewizyjnej oraz uchwalił sprawozdanie merytoryczne i finansowe za rok ubiegły. Sprawozdania dostępne są poniżej.
 
 
 
 
Sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2015
 
W czerwcu 2016 roku Zarząd Stowarzyszenia udzielił absolutorium Zarządowi i Komisji Rewizyjnej oraz uchwalił sprawozdanie merytoryczne i finansowe za rok ubiegły. Sprawozdania dostępne są poniżej.
 
 
 
Sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2014
 
W czerwcu 2015 roku Zarząd Stowarzyszenia udzielił absolutorium Zarządowi i Komisji Rewizyjnej oraz uchwalił sprawozdanie merytoryczne i finansowe za rok ubiegły. Sprawozdania dostępne są poniżej.
 
 
 
 
Sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2013
 
W czerwcu 2014 roku Zarząd Stowarzyszenia udzielił absolutorium Zarządowi i Komisji Rewizyjnej oraz uchwalił sprawozdanie merytoryczne i finansowe za rok ubiegły. Sprawozdania dostępne są poniżej.
 
 
 
Sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2012
 
W marcu 2013 roku Zarząd Stowarzyszenia udzielił absolutorium Zarządowi i Komisji Rewizyjnej oraz uchwalił sprawozdanie merytoryczne i finansowe za rok ubiegły. Sprawozdania dostępne są poniżej.
 
 
Sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2011
 
W marcu 2012 roku Zarząd Stowarzyszenia udzielił absolutorium Zarządowi i Komisji Rewizyjnej oraz uchwalił sprawozdanie merytoryczne i finansowe za rok ubiegły. Sprawozdania dostępne są poniżej.
 
 
Sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2010
 
W marcu 2011 odbyło się Nadzwyczajne Walne Zebranie Stowarzyszenia Normalne Państwo, podczas którego udzielono absolutorium Zarządowi i Komisji Rewizyjnej (sprawozdanie merytoryczne i finansowe znajduje się poniżej).
 
 
Sprawozdanie finansowe i merytoryczne za rok 2009
 
W maju 2010 roku Zarząd Stowarzyszenia przesłał Ministerstwu Pracy i Polityki Społecznej sprawozdanie merytoryczne i finansowe za rok 2009, znajdujące się poniżej. 
 
 
 
W listopadzie 2009 roku Stowarzyszenie „Normalne Państwo” otrzymało podziękowanie od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej za realizację projektu „Nie daję, nie biorę łapówek” (współfinansowanego ze środków Rządowego Programu – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich).
Pismo otrzymane z Ministerstwa jest również rozliczeniem przedstawionego przez nas raportu z realizacji projektu.
Analizę raportu, który przedstawiliśmy Ministerstwu znajdą Państwo poniżej.
 
 
Finansowanie
 
Stowarzyszenie Normalne Państwo utrzymuje się ze składek oraz darowizn członków stowarzyszenia. 
 
W 2009 r. akcja ,,Nie daję, nie biorę łapówek"- MUR BETON UCZCIWIE współfinansowana była ze środków otrzymanych od Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej w ramach Rządowego Programu – Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.
 

Fint Farger Ny Autentisk Billige Nike Lunarglide 5 Herre Army Orange Nike Da 4b14uA2